2009-11-21 Fallen Angels Party & Endera

W ponury listopadowy wieczór zapraszamy wszystkie zatracone dusze do wrocławskich podziemi na impreze w klimatach Gothic / Dark wave / future pop. Tego wieczoru podczas imprezy odbędzie się koncert wałbrzyskiego zespołu Endera (gothic/metal), który na nasze zaproszenie zagra dla wrocławskiej publiczności.

Data: 21.11.2009
Miejsce: Wagon Club, Wrocław
koncert: ENDERA (gothic/metal)
before & after party: Fallen & Faust
start: 20:00
wstęp: 7zł

Endera to zespół, który powstał przez zamiłowanie jego twórców do tego co robią najlepiej, czyli do tworzenia muzyki, wałbrzyska kapela pokonała wiele przeszkód i na drodze ciągłych zmian i trudności osiągnęła swój dzisiejszy wizerunek, który stara się ciągle polepszać.
Grupa istnieje od ponad 3 lat a jej członkowie mogą pochwalić się juz kilku, a nawet kilkunastoletnim stażem muzycznym. Na przełomie roku 2005/2006 muzycy grający wcześniej w kilku innych kapelach postanowili założyć nowy, bardziej ambitny projekt. Muzycy przez ponad 3 lata pracowali ciężko nad nowym materiałem, który odbiegał znacznie od ich wcześniejszej twórczości. Ich repertuar tworzy zlepek technicznego metalu, na który składają się ciężkie gitarowe riffy, melodyjne akustyczne wstawki wprost z gothic metalu, szybkie partie perkusyjne wywodzące się po części z nurtu death metalowego, jak również rozbudowane partie basowe.

Dyskografia:

„Wizja Chaosu” (demo, 2008)
„Feniks” (demo, 2009)
„Vampire’s Invocation” (demo, 2009)

http://www.endera.pl/
http://www.myspace.com/enderapl

endera

…Galeria imprezy…

Reklamy