2009-01-24 -Fallen Angels Party & PoisonWords

W tą chłodną, styczniową noc zapraszamy wszystkie zbłąkane dusze do wrocławskich podziemi na impreze w klimatach Gothic rock & metal / Dark wave. Tego wieczoru podczas imprezy odbędzie się koncert świetnego zespołu Poison Words (gothic/alternative/metal), który na nasze zaproszenie zagra dla wrocławskiej publiczności.

Miejsce – Wagon Club, Wrocław
Data – 24.01.2009
koncert – Poison Words
before & after party – Fallen&Faust
start – 20:00
wstęp – 7zł

240109-poisonwords-450

POISON WORDS:

   Zespół Poison Words powstał z inspiracji zaczerpniętej rozwojem gatunku gotyckiego w muzyce rockowej oraz metalowej. Połączenie ciężkich gitarowych riffów, szybkich klawiszowych leadów i burzącej ściany sekcji rytmicznej z melodyjnym kobiecym głosem jest tym czego poszukiwaliśmy na przestrzeni ostatnich lat. W końcu z inspiracji przeszliśmy do czynów. W przeciągu kilku miesięcy powstały kolejne projekty, klarować zaczął się styl, własny image zespołu i każdego z jego członków. Klimat zaczął oscylować w dwóch głównych kierunkach : ciężkiego niskiego uderzenia oraz klimatycznych kompozycji okraszonych nutą klasycznego brzmienia z bogatym instrumentarium. Nie ograniczamy się do żadnego z nich. Poison Words nie należy do zespołów hermetycznie zamkniętych w jednej z szuflad, dlatego też w naszych projektach można odnaleźć zarówno ogromną potęgę wynikającą z prostego riffowego uderzenia i „potwornej” mocy sekcji rytmicznej, jak i zupełnie odmienny klimat, progresywny, inspirowany muzyką klasyczną czy klasyką rock. A wszystko to w soczystej, pełnej emocji oprawie. Tego brzmienia nie da się zapomnieć…
Obecnie zespół zarejestrował materiał Demo CD 2008 który jest udostępniony na stronie internetowej i profilu myspace.com.

http://www.poisonwords.com
http://www.myspace.com/thepoisonwords
i szybki link do Mp3 – Demo-CD-2008

sesja1
z_cn08_18
pw_zory_4

…Galeria imprezy…

Reklamy