2008-06-14 – Fallen Angels Party & Hieros Gamos & [haven]

Zapraszamy na na koncertową edycję Fallen Angels Party do Wrocławia która odbędzie sie 14 czerwca w Wagonie.
Tego wieczoru zagrają dla was słowacka LAHKA MUZA jako elektroniczny projekt HIEROS GAMOS (gothic / electronica / industrial) oraz nasz rodzimy projekt – [HAVEN] (ambient / experimental / electronica). Zabawe na before & after party przy dzwiękach dark&harsh electro, industial zapewniają Dje Fallen & Faust.
Tak więc na tą niecodzienną ucztę koncertową zapraszamy wszystkich miłośników lubiących się w nietypowych dzwiękach ocierających się o klimaty gotyckie jak i bardziej elektroniczne.

Data – 14.06.2008
Koncert – Hieros Gamos (boczny projekt Lahka Muza) & [haven]
Before & After party – Dje Fallen & Faust
Miejsce – Wagon Club, Wrocław
Start – 20:00
Wjazd :
– 12zł (rezerwacja na faust66@wp.pl)
– 15zł (w dniu koncertów)

 

—————————————————————————————————————

Hieros Gamos – powstało w 2002 r. jako projekt Gudrun Snake & 677 – dobrze znanych członków Lahka Muza ze Słowacji (jednej z najważniejszych i najbardziej oryginalnych grup z nurtu dark wave z Europy środkowej i wschodniej, na każdym z wydanych przez zespół pięciu albumów, można usłyszeć połączenie muzyki w stylu industry / gothic / electronic z oryginalnym głosem Gudrun Snake, która śpiewa w ojczystym języku).
Fanom z Europy Zachodniej grupa znana jest głównie z festiwali takich jak Wave Gotik Treffen, Dark Nation Days czy też z magazynów: Zillo, Orkus, Side Line etc. Fani z Europy środkowej mogli usłyszeć grupę m.in. na festiwalach: Castle Party, Kunigunda Lunaria, Menuo Juodaragis, Prague in Dark Festiwal i Gothic.pl.
Hieros Gamos to czysta elektro-symfoniczno-rytualna muzyka oraz magiczny głos Gudrun Snake będący połączeniem stylu operowego i ritual , które na scenie tworzą pełen energii i tajemnicy spektakl. Brzmienie zespołu to wypadkowa muzyki klasycznej, sampli i ciężkich gitar, które stanowią totalne przeciwieństwo głosu Gudrun. Ważną stroną występów Hieros Gamos jest specjalny pokaz z udziałem dwóch artystek – Black Cats, przebranych w kostiumy kotów. Wraz z Gudrun tworzą , pełen ognia, magii i erotyki performance. Poza stroną muzyczną, Hieros Gamos znane jest z ciekawych artystycznych zdjęć w mrocznym klimacie.

Profil na Myspace:
http://www.myspace.com/hierosgamoshg
http://www.myspace.com/lahkamuza
Wywiady z Hieros Gamos:
http://www.alternativepop.pl
http://www.lahkamuza.net/hierosgamos/OFFpolski.htm
Galeria zdjęć:
http://www.lahkamuza.net/hierosgamos/picturesHG.htm
Strona www: http://www.lahkamuza.net

null

—————————————————————————————————————

[haven] – to jednoosobowy projekt z Polski, eksplorujący elektroniczno –  ambientowe oraz post industrialne klimaty, projekt łączy w swojej muzyce pozornie przeciwstawne elementy, konfrontując bezduszność industrialnej monotonii z elementami sacrum oraz melancholią orientu.

Profil na Myspace: http://www.myspace.com/havenproject
Strona projektu: http://haven.art.pl/
Wywiad: http://alternation.pl/article_98_Wywiad_z_haven.htm
Projekt [haven]: Marcin ‚katakan’ Jarmulski

null

…Galeria imprezy…

Reklamy