banerteam.jpg

FALLEN

FALLEN

Pomysłodawca i założyciel imprezy. Początkowo muzycznie związany z gothic metalem i ciężkim harsh electro, stopniowo poszerzył horyzonty o łagodne brzmienia dark wave i synth-popu. Bywa że czasami daje muzyczny upust swemu zamiłowaniu do folku poprzez coraz śmielsze wykorzystywanie szkockiego folk-rocka. Wraz z rozwojem muzycznym próbuje swych sił w uwizualnieniu Fallen Angels Party, tworząc klipy i wizualizacje ku zaspokajaniu oczu, nie tylko uszu.

Faust

FAUST

Związany z imprezą Fallen Angels Party prawie że od samego początku. Jego korzeniami jest gothic rock/metal, a z czasem muzyczne zainteresowania ewaluowały w stronę dark electro czy dark wave, poszerzając znacznie muzyczne horyzonty. Odpowiada za współpracę z zespołami i Djami, którzy grają na scenie podczas imprez. Zarządza stroną (www, FB) i przede wszystkim dba o dobrą propagandę, by kolejne edycje nie przeszły bez echa w podziemiach Wrocławia.

 

pasek2.jpg

Byli DJ-e związani w przeszłości z imprezą Fallen Angels Party:

MARK NOX

MARK NOX

Na przestrzeni lat 2005-2007 współtworzy ekipę Fallen Angels. Mark Nox jest wrocławskim djem zafascynowanym współczesną muzyką elektroniczną oraz muzyką lat ‘30 i ‘40, mającą silny wpływ na jego własną twórczość. Pracował nad kilkoma autorskimi projektami muzycznymi, które wniosły sporo świeżości do FAPu. Wiosną 2007 Mark Nox w przyjaźni rozstaje się z FAPem, by podążać swoją drogą, skupiając się na własnych imprezach muzycznych. W 2007 Mark Nox dołaczył do Yesternight.pl.

HETHELL

HETHELL

 

Wspierała muzycznie imprezę w latach 2006/2007. Często zapodawała posępne brzmienia apokaliptycznego folku i mrocznego ambientu, nadając klimat początkowi imprezy, a także zabawiała mocniejszym bitem w późniejszych godzinach.

Reklamy